KMK Agro jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, założoną na początku 2001 roku. Zajmujemy się handlem maszynami komunalnymi. Nasza firma oferuje wyspecjalizowane maszyny marek:

    John Deere
 
    Maschio-Gaspardo
 
  KUHN  
 

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szeroki asortyment:

    kosiarek
 
    traktorów i ciągników ciągników
 
    mulcherów oraz ramion i wysięgników do mulcherów
 
    pełny zestaw akcesoriów do tych maszyn
 

Wszystkie oferowane przez nas maszyny są zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby praca związana z utrzymaniem porządku na terenach użyteczności publicznej, boiskach i stadionach,, ogrodach, czy gospodarstwach rolnych była jak najszybsza, najwydajniejsza i wygodna.

Posiadamy fachową i doświadczoną kadrę pracowniczą, która chętnie służy pomocą i radą przy wyborze konkretnej maszyny. Nasz szeroki asortyment oraz profesjonalizm sprawiają, że do naszej oferty sięga coraz więcej klientów z całej Polski.

Wszystkich zainteresowanych zpraszamy do kontaktu » lub do odwiedzenia nasz w naszej siedzibie »

Oprócz maszyn związanych z uprawą ziemniaków w ofercie posiadamy również całą gamę maszyn rolniczych, tj. ciągniki, ładowacze czołowe, kombajny zbożowe, deszczownie i akcesoria, siewniki punktowe do warzyw, maszyny do uprawy ziemniaków i warzyw, pługi, maszyny uprawowe, rozsiewacze nawozów oraz wiele innych maszyn przydatnych w rolnictwie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie KMK AGRO – Maszyny rolnicze.

Zajmujemy się także handlem kombajnami ziemniaczanymi oraz zamynami do uprawy i zbioru ziemniaków i cebuli. Ze szczegółami naszej oferty w tym zakresie moża zapoznac się na stronie KMK AGRO – Kombajny ziemniaczane.

Serdzecznie zapraszamy.

     
 
 
 
Kosiarki pchane
Kosiarki samojezdne
Kosiarki rotacyjne
Traktory kompaktowe
Traktorki
Traktory
Ramiona hydrauliczne
Wysięgniki hydrauliczne
Mulchery
 
 
 

KMK Agro - maszyny kounalne

Brodowo, ul. Poznańska 20
tel./fax (061) 285 01 79
e-mail: biuro@kmkagro.pl

MENU: Strona główna - O firmie - Oferta - Kontakt - Dojazd

Zapraszamy na partnerskie strony:

 

 projektowanie stron www iPolska.com.pl